DL-RTM300-433
DL-RTM300-433, 433MHz FSK Transceiver Module with CMT2300 Chip
Fiyat
386,00 TL + KDV
  • DL-RTM300-433
  • 433Mhz
  • CTM2300A
  • 10dBm
  • -0.3~3.6V
  • -120dBm
  • 1000m
  • 16*16*2mm