MRTK-D868Y09-07
MRTK-D868Y09-07, 868MHz Yagi Anten, 9DBi ,30cm rg58, N Dişi
Fiyat
1.907,32 TL + KDV
The YAGI antenna is designed for use in RFID/LoRa systems working in 865-868Mhz.
Light aluminium alloy duty Yagi are factory assembled and adjusted for easy installation.
They feature light-wall tubing elements and machined aluminum blocks for the boom-to-element
junctions.
7 element models are available.Economical, lightweight installation and good performance
Electrical
Frequency Range 865-868MHz
Band width 3MHz
F/B Ratio >14dB
Gain 9dBi
V.S.W.R ≤1.5
Radiation Direction
Horizontal Beam width 50°
Vertical Beam width 48°
Polarization Vertical
Lightning Protection DC Grounded
Maximum Input Power 50W
Impedance 50Ώ
Connector N Female
Cable Type RG58U
Cable Length 30cm
Antenna Radome Material Aluminum alloy
Mount way Pole Mount
Diameter of Installation Pole Ø30~Ø50mm
Mechanical
Dimensions 600x180x58mm
Weight 350g
Operating Temperature -40℃ to+70℃
Rated Wind Velocity 60m/s
RoHS Compliant YES
Kazanç : 9dBi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
MRTK-D868Y09-07, 868MHz Yagi Anten, 9DBi ,30cm rg58, N Dişi MRTK-D868Y09-07 MRTK-D868Y09-07, 868MHz Yagi Anten, 9DBi ,30cm rg58, N Dişi