DL-RTM300-868
DL-RTM300-868, 868MHz FSK Transceiver Module with CMT2300 Chip,
Fiyat
386,00 TL + KDV
  • DL-RTM300-868
  • 868Mhz
  • CMT2300A
  • -0.3~3.6V
  • -120dBm
  • 1000m
  • 16*16*2mm